Movies
Ratings
388
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 4.0- ZeitgeistRated ★ 4.5