Movies
Ratings
52
The Exit 8Rated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
SonatineRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
NoiseRated ★ 2.5
FireworksRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 2.5
Kids ReturnRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5