Titles you rated
PsychoRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 1.0
The WolverineRated ★ 1.0