Titles you rated
- The Trail of Grandma's HomeRated ★ 4.5
- My Missing AuntRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
Close Your EyesRated ★ 4.0- Fourth PlaceRated ★ 4.0
- 내일의 노래Rated ★ 3.5
- Feel Good StoryRated ★ 3.5
- BugRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0- Sink & RiseRated ★ 4.0
- The Future of TongueRated ★ 2.5
The Scent of Green PapayaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5