Series
Ratings
125
D.P.Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
LIFERated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0- The Outstanding WomanRated ★ 3.5
ArgonRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
BonobonoRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Plage -Share House for Losers-Rated ★ 4.0