Movies
Ratings
1929
TrapRated ★ 2.0
UnbreakableRated ★ 1.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
- Suddenly in the DarkRated ★ 3.0
- 3670Rated ★ 3.5
The Guard from the UndergroundRated ★ 3.0
PulseRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5- 12th Assistant DeaconRated ★ 3.0
- Good NewsRated ★ 3.0
- TarotRated ★ 0.5
- It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.5- The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.0- The Blackcoat's DaughterRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5- Mirrors No. 3Rated ★ 4.0