Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Rough PlayRated ★ 2.0