Titles you rated
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
The Book of FishRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5- The MatchRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0- UprisingRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 2.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
NapoleonRated ★ 2.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 2.0
WonderRated ★ 3.5