Movies
Ratings
408
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 2.5- Park Na-rae: Glamour WarningRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
The SnowmanRated ★ 5.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.5- MapadoRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Perhaps LoveRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5- Geri's GameRated ★ 4.5