Movies
Ratings
1075- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
- A House of DynamiteRated ★ 4.0
- Good NewsRated ★ 4.0
- The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.5
- Love UntangledRated ★ 2.0
American History XRated ★ 3.5- DearRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
- Güle-GüleRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5- HarbinRated ★ 3.5
- What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.0
The Science of SleepRated ★ 3.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 3.5- Talking ArchitectRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 3.5