Movies
Ratings
543
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Time Still Turns the PagesRated ★ 2.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
The UniformRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5