Movies
Ratings
12
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0- Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5