Series
Ratings
59
Cheeky AngelRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
From the New WorldRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0- AdolescenceRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5- Beef Season 1Rated ★ 4.5