Movies
Ratings
103
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
TarzanRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
HahahaRated ★ 2.5
WantedRated ★ 1.5
Heart is...Rated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 4.0