Series
Ratings
405
Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the DungeonRated ★ 3.0
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Restaurant to Another World Season 2Rated ★ 4.0
The Saint's Magic Power is Omnipotent Season 2Rated ★ 3.0
The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 3.5
The Wrong Way to Use Healing MagicRated ★ 4.0
Healer GirlRated ★ 3.5
The Strongest Sage With the Weakest CrestRated ★ 2.0
In the Land of LeadaleRated ★ 2.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
SakuganRated ★ 2.5
Ranking of KingsRated ★ 4.5
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.5
Girls' Last TourRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Black ButlerRated ★ 3.5