Movies
Ratings
24
Samurai Hustle ReturnsRated ★ 5.0
Samurai HustleRated ★ 5.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 5.0
HugoRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
ARIA The AVVENIRERated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 1.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.0
Hunter X Hunter: Phantom RougeRated ★ 5.0
Hellsing Ultimate XRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 5.0