Titles you rated
A Moment to RememberRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
FailanRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0- HolidayRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0