Titles you rated
TenetRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
The Book of FishRated ★ 4.0- My Lovely AngelRated ★ 1.5
One DayRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.5