Titles you rated
MonsterRated ★ 5.0
Point BreakRated ★ 3.5
The LimitRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5- ParadiseRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0