Movies
Ratings
313
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 1.5
DefaultRated ★ 2.0- How Long Will I Love URated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 2.0- Welcome Home Roscoe JenkinsRated ★ 2.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.0