Titles you rated
SpotlightRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0- Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0