Movies
Ratings
114
The Imitation GameRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
My DictatorRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 2.5- The PlanRated ★ 0.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.0
The GiverRated ★ 1.5
Into the StormRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 1.5
LucyRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.0