Movies
Ratings
476
OblivionRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
The Power of OneRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
DaredevilRated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 3.5
My WayRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0