Movies
Ratings
280
Black SwanRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
HugoRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0