Titles you rated
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- CassandraRated ★ 3.0
- The Day of the JackalRated ★ 4.5
- The Boys Season 4Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0- MarianneRated ★ 3.0
The Continental: From the World of John WickRated ★ 2.5- From Season 1Rated ★ 3.0
- BargainRated ★ 3.0
- Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
BansheeRated ★ 4.0
UtopiaRated ★ 2.5