Movies
Ratings
1178
Baby DriverRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 3.5- Hulk vs. ThorRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 5.0
The HuntressesRated ★ 1.0
Pom PokoRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 4.0
The TruceRated ★ 2.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 3.0