Titles you rated
Child's PlayRated ★ 5.0
God of Gamblers' ReturnRated ★ 5.0
Super 8Rated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 5.0
Hot FuzzRated ★ 3.5
Hansel & GretelRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Taxi 2Rated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
The Invention of LyingRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0- Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5