Titles you rated
EscapeRated ★ 3.0- The Great FloodRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5- The First RideRated ★ 3.5
- The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5
- HungerRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Equalizer 3Rated ★ 4.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 4.5
- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 3.5
- The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.5
- Believer: extended cutRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 4.5- WhiplashRated ★ 4.5
Hotel MumbaiRated ★ 5.0
Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0