Movies
Ratings
632
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- 20th Century GirlRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0- HarbinRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
TenetRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 4.0