Movies
Ratings
370
ParasiteRated ★ 4.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0