Movies
Ratings
423
Shadowless SwordRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 5.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
The Sword with No NameRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 4.0
The Way of the DragonRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 4.5
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Love ClinicRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 5.0- Rules of DatingRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0