Titles you rated
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
LucaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
The Monk and the GunRated ★ 3.5- Lost in StarlightRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Young & BeautifulRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0