Titles you rated
CloserRated ★ 4.0- Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Road to PerditionRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0
A Little PrincessRated ★ 3.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.5