Movies
Ratings
270
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0