Movies
Ratings
30
QuickRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
River of No ReturnRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5