Series
Ratings
151- Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
VivantRated ★ 4.0- SANCTUARYRated ★ 4.5
InformaRated ★ 4.0
Love with a CaseRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 5.0
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 4.5
A Stranger in ShanghaiRated ★ 4.0
High School Entrance ExamRated ★ 2.0
Dr. Coto's ClinicRated ★ 4.0
Q10Rated ★ 2.0
Miss SherlockRated ★ 4.5
Weakest BeastRated ★ 4.0
TRICK Shinsaku Special 3Rated ★ 3.0
TrickRated ★ 3.0
Strawberry Night: After the Invisible RainRated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 2.5
Frankenstein's LoveRated ★ 1.5
Detective YugamiRated ★ 4.0