Series
Ratings
128- ShōgunRated ★ 3.5
岸辺のアルバムRated ★ 4.0
Tatami Time Machine BluesRated ★ 3.0
小さな巨人Rated ★ 2.5- Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Pray Speak What Has HappenedRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0- Last Samurai StandingRated ★ 3.0
- KaibutsuRated ★ 2.5
Sanada MaruRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.5
早春スケッチブックRated ★ 4.5- Oboe no nai SatsujinRated ★ 2.5
- Their MarriageRated ★ 2.5
- SaiRated ★ 3.5
- Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 2.5