Movies
Ratings
276
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 5.0- The Ugly DucklingRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
The MayorRated ★ 2.5
Cinderella ManRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
A Quiet DreamRated ★ 4.0- The WindowRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
TedRated ★ 2.5
SullyRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5