Titles you rated
Honokaa BoyRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0- Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 4.0

FanaticRated ★ 4.0- Kill BoksoonRated ★ 3.0