Titles you rated
Men in BlackRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0