Movies
Ratings
81
Apollo 13Rated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0