Movies
Ratings
280
ConstantineRated ★ 4.0- The Girl on a BulldozerRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
NoiseRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
PROMARERated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Tooth and the NailRated ★ 3.5- UgliesRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.5