Titles you rated

On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
The PostRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.5
12 StrongRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5