Movies
Ratings
313- The End of the StormRated ★ 2.5
The Blood of WolvesRated ★ 2.5
Maggie's PlanRated ★ 2.5
Another ChildRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Memories of the SwordRated ★ 1.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 2.5
SinisterRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
After My DeathRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 2.5