Movies
Ratings
233
Finding NemoRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5- Sex Is ZeroRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0- SocialphobiaRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 2.5
Late BlossomRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
MossRated ★ 1.5
The SuspectRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
If OnlyRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 0.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0