Movies
Ratings
310
The Man Standing NextRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5- HarbinRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 4.0- I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5