Movies
Ratings
200
Take OffRated ★ 2.5
ValkyrieRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
BladeRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.5
Transporter 2Rated ★ 4.0
KnowingRated ★ 2.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 1.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0