Movies
Ratings
1081- Our PresidentRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
DevilRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5- Spirits' HomecomingRated ★ 4.5