Movies
Ratings
631
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
Underground RendezvousRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 4.0
The MagicianRated ★ 2.0
The PiperRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 5.0- Night with a Perfect StrangerRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 4.0- Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
Venus TalkRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
The Day the Earth StoppedRated ★ 3.5