Movies
Ratings
438
La La LandRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 4.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5- Minor ClubRated ★ 0.5

In SecretRated ★ 4.0
Sweet KarmaRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Winnie the PoohRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 3.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.5
The FlintstonesRated ★ 4.0